בחירת חומרים

מאת: Eyal Geluda    פורסם ב:01.10.2012

בסופו של יום, שיפוץ מוצלח של הדירה אינו תלוי אך ורק באופן בו בוצעה המלאכה על ידי אנשי המקצוע, כי אם בראש ובראשונה באיכות החומרים שבהם נעשה שימוש במהלך השיפוץ. על מנת לוודא כי השיפוץ מתבצע תוך שימוש בחומרים האיכותיים, אך לא בהכרח היקרים ביותר בשוק, יהיה עליכם להסתייע באיש מקצוע מנוסה המכיר את התחום על בוריו.

 

בחירת חומריםאנו בחברת הום אאוטפיטרס מעניקים ללקוחותינו סיוע ברכישת החומרים להם הם זקוקים לצורך השיפוץ. בשלב ראשון, נמפה יחד עם הלקוח את תכנית השיפוץ ונכין בעבורו רשימת חומרים ייעודית המותאמת אישית לצרכיו. היתרון היחסי של אדריכל הפנים במקרה הזה, יבוא לידי ביטוי ביכולתו לחסוך לכם הרבה כסף ולא מעט זמן, וזאת משום שתימנעו מרכישתם של חומרים שלהם אתם פשוט לא זקוקים.

 

מעבר לכך, הניסיון שלנו, יאפשר לכם לקבל טיפים קונקרטיים לגבי מותגים אלו ואחרים שכדאי לרכוש, או לחילופין כאלה שרצוי לא להתקרב אליהם. גם אם מדובר במותג מוכר ובולט. בהקשר זה ראוי אף לציין כי אדריכל הפנים יוכל להמליץ לכם על שורה של תחליפים איכותיים שיעשו את העבודה לא פחות טוב, ואף טוב יותר מהמותגים שעולים הון תועפות. כל זאת בשימת דגש על קו מנחה אחד ויחיד – על איכות לא מתפשרים.

 

לסיכום, אנו ממליצים לכם לשים את מבטחכם באנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחומם, ולא לבחור או לרכוש את החומרים באופן עצמאי. תהיה זו טעות אשר עלולה להסב לכם עוגמת נפש רבה לאורך הדרך.

Comments are closed.