החשיבות שבניהול ובפיקוח פרויקט

מאת: Eyal Geluda    פורסם ב:05.01.2013

מה התועלת בניהול ופיקוח בזמן פרויקט ? יש לכך יתרונות רבים אשר נחשפים במאמר שלפניכם.

פרויקט השיפוץ
להגדיר את שיפוץ הבית פרויקט נשמע אמנם כבד ומפחיד, אך יש לזכור שלא כך הדבר. כאשר עובדים בצורה מסודרת ומדויקת בהתאם לתכנית שהוכתבה מראש מגיעים לתוצאות טובות. לכן מומלץ לקחת איתכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר לאורך הדרך הארוכה על מנת שיסייעו לכם בניהול ובפיקוח הפרויקט.

 

ניהול
חובה לנהל את כל תהליך ואופן השבחת הדירה. תכנון הפרויקט על כל שלביו היישר מנקודת ההתחלה. לשרטט את רצונו של הלקוח תוך התחשבות בתקציב ובמקום אשר עומדים לרשותכם. יש לוודא כי בחירת החומרים תהיה ברמה הגבוהה ביותר, מאחר וחומר איכותי מהווה בסיס אמין לכל פרויקט. כאשר מנהלים את העבודה בצורה מסודרת מראש, הפרויקט מתנהל על מי מנוחות מאחר וכל אחד מכיר ויודע את תפקידו ומבצע אותה תחת עינו הפקוחה של המנהל.

 

פיקוח
ניהלנו את תחילת הפרויקט. הגענו להסכמה על הכול ויצאנו לדרך. כדי להבטיח עבודה שתבוצע על הצד הטוב ביותר, יש לדאוג לפיקוח המתאים על התכנית שלכם. כך תוודאו כי כל מערכי הפרויקט מתוזמנים ועובדים בהתאם לסיכום הראשוני.  חישבו על סכומי הכסף הלא מבוטלים שהשקעתם מבעוד מועד ותארו לכם כי הפיקוח הוא הגורם המבטח את ההשקעה ומונע חריגה. בנוסף רצוי שיהיה גורם מפקח מאחר ולעתים בזמן שיפוץ ישנם נכסים רבים שלא ניתן להוציא אותם מהבית בזמן השיפוץ. יש צורך בפיקוח אשר ידאג לכך שהעבודה תתבצע ברמת הגימור הטובה ביותר, תוך שמירה על אריחים, פרקטים או חלילה למנוע פגיעה בצנרת מה שיכול להגדיל עלויות – כולנו רוצים להימנע מכך.

 

שילוב ניהול ופיקוח
השילוב של ניהול ופיקוח לפרויקט מסייעים לכם להיות בראש שקט בזמן השיפוץ. אתם יודעים שכספכם הופקד אצל אנשי מקצוע שידאגו לכם לכל מחסור וידאגו כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר במהירות האפשרית.

Comments are closed.