נגרות פנים

לעתים אנשים לא מבינים מה אפשר לעשות בעזרת נגרות. יש להתייחס לנגרות פנים כאל הדרך האידאלית לעיצוב הנכס שלכם. נגרות פנים מתייחסת לריהוט ופתרונות אחסון בתוך החלל ובעלת תפקיד חשוב בעיצוב החלל שמופקד בידכם.

 

נגרות פנים מאפשרת לנו לשלב בין חלקי החלל השונים וליצור הרמוניה תוך ניצול מקסימלי ובהתאם לצרכים האישיים בין המטבח, חדרי ארונות , ארונות קיר, רהיטים בהתאמה אישית ואפילו דלתות פנים.

ב"הום אאוטפיטרס" אנו מצליחים למצות את עיצוב החלל הסגור בצורה הנוחה ביותר תוך שמירה על המרחב וניצול השטחים הפנויים. בנגרות פנים לוקחים בחשבון את התהליך כולו שמורכב מתכנון מוקדם , התאמות ,ייצור והתקנה עד להגעה למוצר הסופי.

 

לעיצוב ותכנון של נגרות הפנים ובהמשך להזמנת עבודה של ריהוט בהתאמה אישית יש יתרון משמעותי על פני רכישה של פרטי ריהוט ברשתות השיווק וזאת מכמה סיבות , והחשובה ביותר היא שנעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר מאשר מוצרי מדף , המראה ייחודי יותר ומותאם לטעמו ולצרכיו האישיים של כל אחד.

 

אצלנו ב"הום אאוטפיטרס" מספקים לכם את התכנון, עיצוב והייצור בהתאם לבחירתכם. אנו משלבים בין הצרכים שלכם ולחלל העומד לרשותכם בנכס. זה אחד היתרונות הגדולים של נגרות פנים, היא מאפשרת לנו ליצור בהתאם לרצון שלכם.