ניהול

מאת: Eyal Geluda    פורסם ב:27.09.2012

גימור פנים עוסק בתכנון ושינוי חללים פנימיים לפרטי פרטים במבנה. שיפוץ הנכס מאפשר להפוך את החלל למותאם ספציפית למי שמאכלס אותו, תוך ניצול יעילות החלל על פי דרישות הלקוח תוך היצמדות לנושא הכלכלי ולמגבלות השונות של הפרויקט.

 

בחברת הום אאוטפיטרס אנו מנהלים את כל תהליך השבחת הנכס. החל מתכנון הפרויקט משלביו הראשונים. כאשר הלקוח רואה בחזונו את עיצוב הנכס שהוא היה רוצה, אנו דואגים להעביר את החזון לשרטוט, להתחשב בתנאי המקום העומדים לרשותנו ולהתחיל ליישם.

 

תוך דאגה לאינטרס הכלכלי של הלקוח אנו מוודאים כי בחירת החומרים תהיה ברמה גבוהה תוך שמירה על התקציב. חומר איכותי הוא בסיס איתן לכל פרויקט. אנו מספקים ללקוח את בעלי המקצוע הטובים ביותר תוך שמירה על אינטרס הלקוח.

 

ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, היצמדות לתכנית עבודה ונהלים מסודרים מסייעים ללקוח להיות בראש שקט בזמן הפרויקט. זהו שלב מהותי כאשר אנו מיישמים את החזון – מהשרטוט אל הנכס. במקביל מתבצע פיקוח על העבודה, יש לקיים את ההתחייבות כלפי הלקוח במלואה.

 

לסיכום ניתן לראות כי חברת הום אאוטפיטרס מנהלת את הפרויקט ביד רמה מתחילתו ועד סופו ללא קיצורי דרך. החל מהשלב המוקדם ביותר ועד לסיום המוצלח של הפרויקט

Comments are closed.