פיקוח

מאת: Eyal Geluda    פורסם ב:26.09.2012

כאשר מתחילים פרויקט רציני של שיפוץ הנכס, חשוב מאוד לפקח על התהליך דרך עיניים מקצועיות. בדיוק כמו כשבודקים רכב לפני קניה, יש צורך לפקח על עבודות השיפוץ. אתם משקיעים סכום כסף לא מבוטל וצריכים לוודא כי הכול מבוצע באיכות גימור גבוהה כפי שסוכם מראש ולא נעשה נזק לאביזרים השונים בבית וכמובן שהקבלן משתמש בחומרים שנקבעו מראש.

 

לעתים יש בבית נכסים שונים שאי אפשר לשנע אותם מהבית בזמן השיפוץ ולכן ראוי כי יהיה בבית גורם מפקח. בנוסף, כאשר משפצים לעתים מחליפים אריחים, אביזרי תאורה חדשים, אולי גם ריהוט. צריך שיהיה פיקוח שלא נעשה נזק לאריחים ושאין חלילה נזק חדש כגון פגיעה בצנרת. בזמן ריצוף והתקנת פרקט לעבוד לפי הוראות התקנה, לוודא כי האורך והרוחב של האריחים מתאימים ולתת חוות דעת מקצועית על מה יתאים יותר לחלל החדר.

 

לעתים בזמן השיפוץ על הלקוח לעזוב את הבית ולהפקיד את העבודה בידי הקבלן ופועליו. רצוי שהלקוח יבקר מפעם לפעם בנכס ויראה את אופי העבודה המתבצעת. במקביל חברת הום אאוטפיטרס מפקחת על כל התהליך. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מבקרים את אופן השיפוץ, רואים כי הקבלן משתמש בחומרים שנקבעו, שהעבודה מתבצעת בהתאם לתכנית שנקבעה מראש. חשוב לתת ללקוח הרגשה שיש מי שמפקח על העבודה ודואג להכול. האדריכל שהחל בתהליך מול הלקוח, מכיר את חזונו מוודא כי הקבלן מקיים את מה שנקבע. חשוב לתת לאנשי מקצוע לפקח על עבודה שתתבצע כראוי. חברת הום אאוטפיטרס שמה בעדיפות עליונה את הפיקוח על אופי העבודה.

 

Comments are closed.